0531 867 2384 – İstanbul Silivri Oto ÇEKİCİ KURTARICI KURTARMA

İstanbul Silivri OTO ÇEKİCİ KURTARICI KURTARMA

Çekici Hizmeti

İstanbul Silivri Araç Çekme hizmeti acil durumlarda önemi anlaşılan ve insanları bulundukları zor durumdan kurtaran bir hizmet türüdür. Araçların kurtarılması gerektiğinde, arızalanıp çalışmadığında ya da başka bir sebepten bulunduğu yerden çekilmesi gerektiğinde çekici hizmetinden faydalanmak mümkündür.

Bu hizmet sayesinde araçlar kolaylıkla bulunduğu yerden alınabilir. Çekici araçlar, gerekli donanıma sahiptir ve çekilen araçta herhangi zarar oluşmayacak şekilde çekici üzerine çıkarılması sağlanır.

Çekici Hizmeti Nedir?

Çekici hizmeti belirli bir ücret karşılığında araçların kurtarılması gereken durumlarda ya da bulunduğu yerden alınması gerektiğinde kullanılan bir hizmet türüdür. Bazı durumların aciliyeti olabileceğinden dolayı, kesintisiz sürmesi gerekir. İstanbul Silivri çekici ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çekici hizmeti veren bir firma olarak durumların aciliyeti olabileceğinin bilinciyle çalışırız. Tüm çalışanlarımız saygı çerçevesinde kişilerle olan iletişimlerimizi sürdürür. Araçlarınızın çekilmesi gerektiği durumlarda bizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Silivri oto kurtarma servisimiz İstanbul Silivri’nın her yerine hızlı bir şekilde ulaşır. Araçlar bazen yoldan çıkabilir ya da başka bir arızadan dolayı yolda kalabilir. Bu durumda çaresiz hissetmenize ya da paniğe kapılmanıza hiç gerek yoktur. Araçlarınızı çekici hizmetimizle bulunduğu yerden kurtarmaktayız.

Çekici Hizmetine İhtiyaç Duyulan Durumlar

  • Aracınızın yakıtı bittiğinde bir anda ıssız bir yolda kalabilirsiniz. En yakın akaryakıt istasyonuna yürüyerek gitmeniz dahi çok zor olabilir. Bu durumlarda hiç sıkıntıya girmeden doğrudan bizi arayabilir ve çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aracınızın bir akaryakıt istasyonuna kadar götürülmesi tarafımızca sağlanacaktır.
  • Özellikle uzun yolda araç yoldan çıkabilir. Direksiyon hâkimiyetinin kaybedilmesi durumunda yaşanan bu olayın şehir içinde olma ihtimali de vardır. Yan yoldan aracınızı ana yola sokmanız mümkün olmadığında çekici hizmetimizden faydalanmanız en doğrusu olacaktır. Bu gibi durumlarda aracı iterek yola geri sokabilmeniz genellikle mümkün olmaz.
  • Araçlar çeşitli sebeplerden dolayı arızalanabilir. İstanbul Silivri çekici çağır hizmetimiz kesintisiz olarak sürmekte olup günün her saati hizmete devam edilmektedir. Aracınız arıza yaptığında ve yolda kaldığınızda çekici hizmetimizden faydalanarak aracınızı istediğiniz yere götürmemizi isteyebilirsiniz.
  • Araçların yolda kalması halinde başka yollara başvurmak size sadece zaman kaybettirir ve fazlasıyla stres olmanıza sebep olur. Çekici çağırmak ise en kısa yoldan çözüme ulaşmanızı sağlar.

Çekici Hizmetinin Avantajları

Çekici hizmetimiz 7 gün ve 24 saat devam etmektedir. Aracınızın yolda kalması ve çekiciye ihtiyaç duyduğunuzda doğrudan bizi arayabilirsiniz. Bu avantajlı hizmet sayesinde kendinizi asla çaresiz hissetmezsiniz. Günümüz şartlarında insanlar araçlarını fazlasıyla uzun süreler kullanır. Yani yolda geçirilen vakit eskisine oranla artmıştır. Bu seyahatler hem şehir içinde hem de şehirlerarası yollarda yapılmaktadır.

Araç kullanımının fazlaca artması sonucunda arızaların da artması beklenen bir durumdur. Her ne kadar araçlar yeni olsa ya da bakımları yapılmış da olsa, ne zaman ve nerede arızalanacağı hiç belli olmaz. İstanbul Silivri oto kurtarıcı hizmetimiz sizleri yaşadığınız bu zor durumdan kurtarmak için vardır. Hizmetimizin kesintisiz olması ve her aradığınızda ulaşılabilir olması en büyük avantajıdır.

Çekici Hizmeti Nasıl Verilir?

Örneğin bir araç kırmızı ışıkta durduktan sonra tamamen motor durabilir ve tekrar çalıştırılamayabilir. Böyle bir durumda kalan sürücüler haliyle panik olur. Üstelik kavşakta kalması sebebiyle trafikte de aksama yaşanır. Arkadan gelen araçların yoğun baskısı ve korna sesleri sürücünün stres düzeyinin giderek artmasına sebep olur. Böyle bir durumda aracın motorunun incelenip arızanın giderilmesi için vakit yoktur ve aracın bir an önce bulunduğu yerden çekilerek trafiğin rahatlatılması gerekir.

Ya da bir kaza yaşandığında araç tekrar çalıştırılmalı ve en yakın servise ya da tamirciye götürülmelidir. İstanbul Silivri oto çekici Kaza yapmış aracın çalıştırılması ve bu araca binilmesi tehlikeli durumlar yaratabilir. Araç seyri sırasında trafikte bulunun herkesi riske atmış olur.

Bu gibi durumların örnekleri daha da çoğaltılabilir. Eğer aracınız yolda kalırsa ve çalıştıramazsanız, doğrudan bizi arayabilir ve çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz kesintisiz olarak devam ettiği için günün her saati hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Çekici Hizmetinin Özellikleri

Çekici hizmetinde özel ekipmanlar sayesinde araçlar çekici aracın üzerine çıkartılır. Bu işlem sırasında hiçbir zorlamaya gerek kalmaz. Aracınızda herhangi bir hasar oluşmaz. Seri bir şekilde çekicimize yüklenen aracınız bulunduğu yerden kaldırılmış olur. Daha sonra götürülmesini istediğiniz yere kadar götürülür. Bu yer bir akaryakıt istasyonu, bir oto servisi ya da bir tamirci olabilir.

Lastik patladığında da, yedek lastiğiniz olsa bile lastiğinizi değiştirmekte zorlanabilirsiniz. Güç ve tecrübe gerektiren bir iş olduğundan, bir lastikçiye kadar aracınızın çekici yardımıyla götürülmesi en mantıklı çözüm olacaktır. Aracınızın lastiği patladığında ve bu sebepten ötürü yolda kaldığınızda bizi arayarak çekici hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Yağmurun fazla yağdığı zamanlarda da araç su içinde gitmekte zorlanabilir ya da su alıp arızalanabilir. Böyle bir durumda kaldığınızda yağmurun durmasını ve suyun geri çekilmesini beklemeniz pek olası değildir. Çekici hizmetimiz bu tür durumlarda da devreye girer.

Çekici Hizmetinde Kalite

Firma olarak insanların çekici ihtiyaçlarına olabilecek en hızlı şekilde cevap verebilmeyi hedeflemekteyiz. Bu vermiş olduğumuz hizmetin aciliyetinin farkında olarak hareket ederiz. Çekici ihtiyacınız olduğunda arayacağınız ilk isim biz olursak, sorunu seri bir şekilde çözüme ulaştırabiliriz.

Çekici hizmeti sektöründe de diğer tüm hizmet sektörlerinde olduğu gibi saygı çerçevesinde iletişim sağlanmalıdır. Firma olarak bu konuya özellikle hassasiyet gösteririz. Müşteri odaklı bir çalışma prensibi benimsemiş bulunmaktayız ve ona göre çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çekici hizmeti verirken hızlı ve seri olmamızın ne kadar önemli olduğunu bilerek hizmetimizi veririz. Aracınız yolda kalıp da bizi aradığınız takdirde, bulunduğunuz yere olabilecek en kısa sürede ulaşım sağlarız. Araçların ne zaman ve nerede arıza çıkarıp yolda kalacağı hiç kimse tarafından kestirilemez ve ön görülemez. Yani ne zaman çekici hizmetine ihtiyacınız olacağını siz dâhil hiç kimse bilemez.

Bu nedenle çekici hizmetine hiç aklınızda olmayan bir anda ihtiyaç duyma ihtimaliniz vardır. Hafta sonu veya hafta içi olması fark etmeksizin insanlar devamlı olarak araçta seyahat halinde olduğundan, her an yolda kalma riskleri mevcuttur.

Çekici Hizmetinin Tercih Edilme Nedenleri

Yeni veya eski, her aracın arızalanma veya başka bir sebepten dolayı yolda kalma ihtimali vardır. Yeteceğini düşündüğünüz halde yakıtınız yetmeyebilir ve bir anda aracınız durabilir. Ya da hiç olmayacak bir yerde lastiğinizin patladığını fark edebilirsiniz. Bu durumlar dışında nedenini bilemeseniz de aracınız çalışmayabilir ve yolda kalabilir.

Yolda kalma sebebiniz her ne olursa olsun bir telefonla hemen bulunduğunuz yere gelir ve çekici hizmetimizi sunarız. Aracınız tüm ekipmanlarımız ve imkânlarımız sayesinde herhangi bir zorlama olmadan çekici aracımıza yüklenir. Ticari ya da binek araç olması fark etmez. Bu şekilde güvenliği korunarak gideceği yere kadar götürülür.

Çekici hizmeti sürücülere bu anlamda birçok kolaylık ve avantaj sağlar. Yolda kalma durumu her ne kadar kaygı düzeyini yükselten ve panik yaratan bir durum olsa da, çekici hizmetimiz sayesinde içinde bulunduğunuz durumu kolayca atlatabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmetimizle sizlere kaliteli ve sorunsuz çekici hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

İstanbul Silivri da Kurtarıcı Telefonları
İstanbul Silivri Çekici Telefonu
İstanbul Silivri Çekici Numarası
İstanbul Silivri Kurtarıcı Telefonu
İstanbul Silivri Kurtarıcı Numarası
İstanbul Silivri Oto Kurtarma Telefonu
İstanbul Silivri Oto Kurtarma Numarası